Başkan Öztürk Yeni Yıl Mesajı Yayınladı
  • 20.03.2019
  • ° / Hafif Yağmur
Başkan Öztürk Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Okunma Sayısı: 308 | 31.12.2018

Belediye Başkanı A. Sinan ÖZTÜRK yeni yıl mesajı yayınladı:

Saygıdeğer Hemşehrilerim;     

Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk ve hüzün veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar ve kısaca yenilik demektir.  

Ülkemiz ve ilçemiz  adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığımız 2019 yılını sizlerle birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi yeni yılda da, umudumuzu koruyarak ilçemizin  ve bölgemizin, ekonomik anlamda belirlenen hedefe ulaşması için  elbirliği ve güç birliğiyle çalışmalı, aydınlık yarınlara ulaşmak için  İlçemiz Şavşat’ı hak ettiği noktaya getirmek en önemli amacımız olmalıdır.

Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. 

Birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olması  duygu ve düşünceleriyle, inşallah gelecek yıl bizlere ve tüm insanlığa hayırlı olur.

Hiçbir olumsuzluğun yaşanmayacağı, huzur ve güvenin tesis edileceği, müreffeh bir yıl geçirmenizi temenni eder, tüm insanlığa barış, kardeşlik, mutluluk, sıhhat, afiyet ve hayırlı kazançlar getirmesi dileklerimle yeni yılınızı tebrik eder saygılar sunarım.                 

A. Sinan ÖZTÜRK
Belediye Başkanı