Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar'ın Ramazan Bayramı Mesajı
  • 20.09.2020
  • ° / Hafif Yağmur
Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Okunma Sayısı: 317 | 23.05.2020

Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken şehrimizde sevgi, kardeşlik, huzur, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günlerdir. Yine bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların birbirleriyle kucaklaştığı özel günlerdir. Barışı ne kadar çoğaltabilir ve hayata yayabilirsek, dünya o kadar güzelleşecektir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramları dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz.

Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden olan Ramazan Bayramında toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız.

Saygıdeğer hemşerilerimle birlikte bu bayramı küresel olarak yaşadığımız pandemi nedeniyle evlerde kutlayacak olmanın burukluğunu yaşıyor, bayramın getirdiği güzel duyguların, ailelerimizin ve tüm sevdiklerimizin hayatlarının her anına yansıması dileğiyle başta şehit ailelerimizin, İslam aleminin ve tüm hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

Nihat ACAR
Belediye Başkanı