Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar'ın Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
  • 23.09.2020
  • ° / Hafif Yağmur
Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar'ın Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Okunma Sayısı: 634 | 09.09.2019

Yeni bir eğitim ve öğretim döneminin sevincini öğrenci, veli, öğretmen ve tüm eğitim çalışanları ile birlikte yaşıyoruz. Yeni Eğitim ve öğretim yıllında eğitim-öğretim yuvası olan okullarımızda geleceğimizin teminatı çocuklarımızı Atatürk ilkelerine bağlı olarak ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar aydınlık olacaktır.

Göz bebeğimiz çocuklarımızın eğitimcilerimizin yoğun emekleriyle aktardıkları bilgi ve birikim neticesinde önemli kazanımlar elde edeceğine ve ülkemizi geleceğe güvenle taşıyacaklarına yürekten inanıyorum.

Aileden sonra en önemli basamak olan okul, bireyi hayata hazırlayan, gelişmesine katkı sağlayan toplu eğitim ve öğretimin verildiği yerlerdir. Şavşat Belediyesi olarak bizde eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan imkanlarımız dahilinde yardımlarımızı esirgemeyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize Şavşat’ımıza ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Nihat ACAR
Belediye Başkanı