Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar Yeniyıl Mesajı Yayınladı
  • 30.05.2020
  • ° / Hafif Yağmur
  • Nöbetçi Eczane:
  • Şavşat Eczanesi
  • (04665172919)
Belediye Başkanımız Sayın Nihat Acar Yeniyıl Mesajı Yayınladı

Okunma Sayısı: 242 | 31.12.2019

Belediye Başkanımız Sayın Nihat ACAR’ın Yeni Yıl Mesajı:

Saygıdeğer Hemşehrilerim;

Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk ve hüzün veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar ve kısaca yenilik demektir.

Ülkemiz ve ilçemiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığımız 2020 yılını sizlerle birlikte karşılamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum. Geride bıraktığımız yılda olduğu gibi yeni yılda da, umudumuzu koruyarak ilçemizin ve bölgemizin, ekonomik anlamda belirlenen hedefe ulaşması için elbirliği ve güç birliğiyle çalışmalı, aydınlık yarınlara ulaşmak için İlçemiz Şavşat’ı hak ettiği noktaya getirmek en önemli amacımız olmalıdır

Bizlerin, aynı ilçede yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuzun birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.

Hiçbir olumsuzluğun yaşanmayacağı, huzur ve güven içerisinde yeni bir yıl geçirmenizi temenni eder, tüm insanlığa barış, kardeşlik, mutluluk, sıhhat, afiyet ve hayırlı kazançlar getirmesi dileklerimle yeni yılınızı tebrik eder saygılar sunarım.

Nihat ACAR
Şavşat Belediye Başkanı