Çocuk Belediyesi Üyeleri Seçimini Yaptı
  • 20.09.2020
  • ° / Hafif Yağmur
Çocuk Belediyesi Üyeleri Seçimini Yaptı

Okunma Sayısı: 1227 | 19.11.2019

Çocuk Belediyesinin Yeni Başkanı, Meclis üyeleri ve Mahalle Muhtarları Seçildi.

Tatlı bir yarış içinde yapılan seçimde; Deniz AYDEMİR Çocuk Belediye Başkanı olarak seçilirken, Hüseyin Berk GÜLER, Dilara Coşkun, Aysima KOCA, Deniz ÖZKAN, Zeynep Sevcan DEDEAĞAOĞLU, Deniz ÇELİK, Zeynep Naz ÖZCAN, Buğra KAYA ve İlter ACAR Meclis Üyesi seçildi.

Belediye Başkanı seçilen Deniz AYDEMİR’den sonra en fazla oy alan Zeynep Azra DEMİR Yeniköy Mahallesi Muhtarı seçilirken, Nehir TEKİN Söğütlü Mahallesi Muhtarı, Deniz Can GÖKBAYRAK Armutlu Mahallesi Muhtarı oldular..

Seçim sonrası Belediye Başkanı Nihat ACAR’ı makamında ziyaret eden Çocuk Belediyesi Başkanı, Meclis Üyeleri ve Mahalle muhtarları yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Çocuk Belediyesi üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan ACAR; Biz çocukları bugünün ortakları olarak görüyoruz açıklamasını yaparak, Yeni seçilen Çocuk Belediyesi Başkanı, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarını tebrik etti.

Şavşat Çocuk Belediyesi üyelerinin ve ilçenin tüm çocuklarının yaptıkları çalışmalara her zaman destek olacağını ve daima onların yanında olacağını söyledi.