Belediye Başkanımız Bir Günde İki Nikah Kıydı
  • 18.02.2019
  • ° / Hafif Yağmur
Belediye Başkanımız Bir Günde İki Nikah Kıydı

Okunma Sayısı: 705 | 03.08.2015

Şavşat’ın Haziran ayında İtalya’nın Milano kentinde Cittaslov (Sakin şehir) ünvanı almış olması nedeniyle gelin ve damat masasında Cittaslow Şavşat yazılı Salyangoz logosunun olduğu nikah masasında oğlu Ömer Faruk Öztürk'ün nikahını kıydı.

Düğüne Artvin Valisi Kemal Cirit, İl protokolü, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, daire amirleri, iş dünyası temsilcileri ve çok sayıda misafir katıldı.

Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk kendi oğlunun nikahını kıydı. Nikah şahitliklerini ise Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin yaptılar.

Kendi oğlunun nikahını kıyan Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk bütün katılımcılara hoş geldin dedikten sonra kendisi için çok önemli ve bir baba için en güzel an şeklinde ifade etti.

Kendi oğlu Ömer Faruk Öztürk ve gelini İsmigül Öztürk’ü karı koca ilan ediyorum demesinden sonra düğün salonundan büyük bir alkış geldi.

Daha sonra nikah şahitliği yapan Belediye başkanları Ömer Faruk Öztürk ve İsmigül Öztürk çiftine çeşitli nasihatlerde bulundular. Evlilik cüzdanlarını ise AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta; “İnsanlığın temeli ailedir. Aileyi de kadın kurar” diyerek aile cüzdanlarını gelin İsmigül Öztürk’e takdim etti.

Nikah merasiminden hemen sonra tebrikleri kabul eden Belediye Başkanımız Ahmet Sinan Öztürk, Belediye Düğün Salonunda düğünü olan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür Vekili Murat Kaya'nın nikahını kıymak üzere geçici bir süre düğünden ayrıldı.

Çiftin nikah şahitliğini Artvin Valisi Kemal Cirit ve İlçe Kaymakamımız Sayın Mesut Gazi Ambarcı yaptılar. Nikah merasiminin ardından Ömer Faruk Öztürk'ün düğününe katılan Valimiz ve Kaymakamımız bir süre misafirlerle sohbet ettikten sonra salondan ayrıldılar.

Düğün çekilen halayların ardından son buldu.

| |   | | |