Şavşat Sahara İzcileri Başkan Acar'ı Makamında Ziyaret Etti
  • 05.08.2020
  • ° / Hafif Yağmur
Şavşat Sahara İzcileri Başkan Acar'ı Makamında Ziyaret Etti

Okunma Sayısı: 996 | 19.09.2019

Çocuk Belediyesi üyeleri Temmuz ayında ev sahipliği yaptıkları ve Sahara Milli parkında birlikte izci kampına katıldıkları Seferihisar Salyangoz izcileri ve Seferihisar Çocuk Belediyesinin davetlisi olarak 2-5 Eylül tarihleri arası katıldıkları kamp eğitimi sonucunda izcilik yemini ettiler ve kamptan izci olarak döndüler.

Belediye Başkanı Nihat ACAR’ı izci marşı söyleyerek makamında ziyaret eden Şavşat Sahara izcileri kamp programı hakkında bilgi verdiler.

Seferihisar Belediye Başkanı Sayın İsmail YETİŞKİN’in gödermiş olduğu hediyeyi Belediye Başkanı Nihat ACAR’a takdim eden izciler faaliyetlerinde kullanmak üzere izci kıyafeti sözü aldılar.

Çocuk Belediyesi üyesi isteklilerinden oluşan Şavşat Sahara izcileri; Salyangoz izcilerinin ev sahipliği, Türkiye İzciler Birliği Liderlerinin eğitimi ve izci olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Kartal, Şahin ve Atmaca obası olarak çalışmalarını sürdüreceklerini ve aralarına yeni izciler katacaklarını başkan acara anlatarak izci olmalarına vesile olduğu için teşekkür ettiler.